INDYWIDUALIZACJA NAUCZANIA

„ INDYWIDUALIZACJA NAUCZANIA"

Od 5 listopada 2012 r. w naszej szkole realizowany jest projekt pod tytułem: "Indywidualizacja nauczania uczniów klas I - III w Gminie Krzyżanów", w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Jest on współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Jego nadrzędnym celem jest wyrówanie szans edukacyjnych i zapewnienie wyskiej jakości usług dydaktycznych świadczeń. Dzięki niemu szkoła będzie wspomagana w procesie edukacji uwzględniającym indywidualną pracę z dzieckiem i wspieranie jego osobistego rozwoju. Na zajeciach uczniowie zdobywają nową wiedzę i umiejętności z zakresu: czytania, pisania, matematyki i przyrody. Udział w projekcie daje szkole możliwość pozyskania środków na doposażenie bazy dydaktycznej szkoły w materiały oraz gry edukacyjne. Projekt realizowany jest przez: p. Katarzynę Kotarską, p. Hannę Kowalczyk i p. Wojciecha Wilkońskiego.