MAŁY MISTRZ

Znalezione obrazy dla zapytania: mały mistrz program                    MAŁY MISTRZ

W roku szkolnym 2015/2016  zas. dyr. szkoły Katarzyna Kotarska zgłosiła szkołę  do Programu „Mały Mistrz”. Skierowany jest on do dzieci z klas I-III, a jego idą jest propagowanie aktywnej postawy. We wrześniu otrzymaliśmy sprzęt sportowy o wartości 1500 zł.   Program realizuje p. Hanna Kowalczyk

Głównymi celami stawianymi przed programem Mały Mistrz są:

• Poprawa stanu zdrowia, sprawności fizycznej i umiejętności ruchowych uczniów klas I-III.

• Wsparcie nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej i wychowania fizycznego w zaplanowaniu i przeprowadzeniu ciekawych zajęć wychowania fizycznego i edukacji zdrowotnej.

• Promowanie nowych, atrakcyjnych form zajęć ruchowych zgodnych z nową podstawą programową.

• Monitorowanie stanu zdrowia, rozwoju fizycznego i sprawności fizycznej uczniów klas I-III szkół podstawowych.

• Określenie preferencji w wyborze aktywności fizycznej uczniów.

• Zachęcenie uczniów do podejmowania nowych form aktywności fizycznej.