Szkolne akcje

Znalezione obrazy dla zapytania zbiórka nakretek                    ZBIÓRKA NAKRĘTEK

Akcja zakłada prowadzenie regularnej zbiórki plastikowych nakrętek, z której dochód w 100 procentach przeznaczany jest na zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla niepełnosprawnych dzieci.

Akcję koordynuje p. Katarzyna Kotarska

Znalezione obrazy dla zapytania ekoszkoly  ZBIÓRKA STARYCH TELEFONÓW

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w Akcji Ekoszkoły, której celem jest zbiórka niepotrzebnych już użytkownikom telefonów komórkowych i zamiana ich na nagrody dla szkoły.

Akcję koordynuje p. Wanda Wilkońska

Znalezione obrazy dla zapytania góra grosza

GÓRA GROSZA

Bierzemy udział w  akcji Góra Grosza organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Celem akcji Góra Grosza jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie i dofinansowanie domów dla dzieci, rodzinnych domów dziecka, pogotowia rodzinnego, zawodowych rodzin zastępczych oraz najbardziej potrzebujących domów dziecka, które realizują prorodzinne programy wychowawcze.

Zbiórkę organizuje p. Hanna Kowalczyk

Znalezione obrazy dla zapytania czyste powietrze wokół nas       CZYSTE POWIETRZE WOKÓŁ NAS

Program „Czyste Powietrze Wokół Nas” adresowany jest do dzieci uczęszczających do przedszkola, ich rodziców i opiekunów.
W wychowaniu zdrowotnym dziecka program ten stanowi pierwszy etap nabywania wiedzy na temat szkodliwości dymu tytoniowego. Łączy się to również z poznawaniem sposobów radzenia sobie w tych sytuacjach codziennych, w których dziecko narażone jest na szkodliwe działanie dymu papierosowego. Kształtowanie i wychowanie człowieka zaczyna się od najmłodszych lat. Postawa obronna wobec zjawiska palenia tytoniu, którą uda się wykształcić u dziecka w wieku przedszkolnym, owocuje przez całe życie.

Akcję koordynuje p.Aneta Kucharska

Znalezione obrazy dla zapytania akcja dokarmiamy ptaki                     DOKARMIAMY PTAKI

Akcja prowadzona jest w ramach edukacji i aktywizacji dla zrównoważonego rozwoju. Uczniowie wykonali karmniki i rozwiesili je w otoczeniu szkoły i swoich domów. Przygotowują dla naszych skrzydlatych przyjaciół prawdziwe przysmaki. Wsypują do karmników nasiona zbóż, słonecznika, głogu, jarzębiny. Dla sikorek przygotowują kule ze słoniny i nasion oleistych.

Akcję koordynuje p. Wojciech Wilkoński