Uchwały Rady Gminy

ROK  2019

1. Zarządzenie Wójta Gminy w sprawie harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym na rok szkolny 2019/2020 dla szkół podstawowych, oddziałów przedszkolnych i zespołów wychowania przedszkolnego, dla których organem prowadzącym jest Gmina Krzyżanów.

zarzadzenie_wojta_i_harmonogram.docx

ROK  2018

1. Zarządzenie Wójta Gminy w sprawie harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym na rok szkolny 2018/2019 dla szkół podstawowych, oddziałów przedszkolnych i zespołów wychowania przedszkolnego, dla których organem prowadzącym jest Gmina Krzyżanów.

ROK  2018

zarzadzenie_wojta.docx

ROK 2016

1. Uchwała Rady Gminy w sprawie określenia kryteriów rekrutacji do szkół podstawowych i gimnazjum, dla których organem prowadzącym jest Gmina Krzyżanów.

hpsc146.pdf

2. Uchwały Rady Gminy w sprawie harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym na rok szkolny 2016/2017 dla szkół podstawowych, oddziałów przedszkolnych i zespołów wychowania przedszkolnego, dla których organem prowadzącym jest Gmina Krzyżanów.

hpsc143.pdf